Apartamento Vizinho Ao Mar
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Basen Basen do zanurzania | Prywatna plaża Plaża |
| Rekreacja Park wodny Windsurfing Nurkowanie Wędkowanie Kajakarstwo Piesza turystyka | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Apartamento Vizinho Ao Mar Porto Seguro położony jest w dzielnicy Praia de Taperapuan, 20 min jazdy od lotniska Porto Seguro. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.
Ten apartament oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak Memorial da Epopéia do Descobrimento w odległości 15 min jazdy samochodem od obiektu, oraz Muzeum kultury indiańskiej - 6 km od obiektu. Barramares sol e alegria znajduje się w zasięgu ręki od tego apartamentu.
Apartamento Vizinho Ao Mar obejmuje balkon i miejsce do pobytu dziennego, a także widok na basen. Do dyspozycji Gości w obiekcie są oddzielna toaleta i prysznic.
Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny. Istnieje również wiele możliwości uprawiania sportów, takich jak wędrówki piesze i Wędkarstwo. Przyjemnym miejscem na wypoczynek w obiekcie noclegowym jest słoneczny taras.
- Lotniska
- Lotnisko Porto Seguro11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Wymiana walut
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen do zanurzania
- Plaża
- Park wodny
- Klub nocny
- Rozrywka
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Windsurfing
- Nurkowanie
- Kajakarstwo
- Piesza turystyka
- Wędkowanie
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
- Obsługa porządkowa
- Wynajem samochodów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Patio
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy korzystanie z Wi-Fi w Apartamento Vizinho Ao Mar jest płatne?
Apartamento Vizinho Ao Mar zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Apartamento Vizinho Ao Mar obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Vizinho Ao Mar wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Czy Apartamento Vizinho Ao Mar ma basen?
Apartamento Vizinho Ao Mar dysponuje basenem.